Letöltések, tájékoztató anyagok

Letöltések, tájékoztató anyagok, minden, ami a jogosítvány megszerzéséhez szükséges lehet.

Tanfolyami tájékoztatók

TANULÓ TÁJÉKOZTATÓ AM kategória

TANULÓ TÁJÉKOZTATÓ A1 kategória

TANULÓ TÁJÉKOZTATÓ A2 Kategória

TANULÓ TÁJÉKOZTATÓ A kategória

Tanuló tájékoztató B kategória

A2 – motorkerékpár teljesítménykorlátozással (doc)
A – motorkerékpár teljesítménykorlátozás nélkül (doc)
B – személygépkocsi és kistehergépkocsi (doc)

Vizsgaminősítő lapok

“B” kategória forgalmi vizsga minősítő lapjának letöltése (pdf)
“A”,”A2″, “A1” kategória járműkezelés vizsga minősítő lapjának letöltése (pdf)
“A”, “A2”, “A1”, “AM” kategória forgalmi vizsga minősítő lapjának letöltése (pdf)

Jogszabályok

Képzési rendelet (doc)
KRESZ jogszabály (doc)
PÁV rendelet (doc)
Orvosi alkalmassági (doc)
Utánképzés (doc)

Tantervi- és vizsgakövetelmények

Tantervi és vizsgakövetelmények a „B” kategóriás járművezető-képző tanfolyamok számára (pdf)
Tantervi és vizsgakövetelmények az „A” kategóriás járművezető-képző tanfolyamok számára (pdf)
Tantervi és vizsgakövetelmények az „A1”, „A2” alkategória, vagy az „A korl.” kategória megszerzését követően lefolyta-tott „A” kategóriás járművezető-képző tanfolyamok számára (pdf)
Tantervi és vizsgakövetelmények az „A1” alkategória megszerzését követően lefolytatott „A2” alkategóriás járművezető-képző tanfolyamok számára (pdf)

Tantervi és vizsgakövetelmények az „A2” alkategóriás járművezető-képző tanfolyamok számára (pdf)

Motoros járműkezelés és forgalmi vizsga (pdf)
Forgalmi vizsgák (pdf)

Mentesítések

Elsősegély tanfolyam (doc)
Szü. és bü. tantárgyak (doc)
Munkavédelem tantárgy (doc)

Statisztikák

A TANULÓK FOGYASZTÓVÉDELMI SZEMPONTBÓL VALÓ VÉDELME ÉRDEKÉBEN KELL KÖZZÉ TENNÜNK A FOGYASZTÓVÉDELMI MUTATÓSZÁMOKAT, A 179/2011 (IX. 2.) KORM. RENDELET SZERINT.

A MUTATÓSZÁMOKAT KATEGÓRIÁNKÉNT, ÉS NEGYEDÉVENKÉNT KELL KÖZZÉ TENNÜNK.

VSM: VIZSGA SIKERESSÉGI MUTATÓ

ÁKÓ: ÁTLAGOS KÉPZÉSI ÓRASZÁM

MIVEL A NEMZETI KÖZLEKEDÉSI HATÓSÁG (NKH) FELÉ MINDEN SZAKOKTATÓNAK HAVONTA LEJELENTÉSI KÖTELEZETTSÉGE VAN, EZÉRT A FENTI KÉT MUTATÓSZÁMOT AZ NKH HATÁROZZA MEG, ABBAN AZ ESETBEN HA AZ ADOTT KATEGÓRIÁBAN AZ ELMÚLT NEGYEDÉVBEN LEGALÁBB 10 TANULÓ JOGOSÍTVÁNYT SZERZETT.

KK: KÉPZÉSI KÖLTSÉG

A KÉPZŐSZERV SZÁMOLJA KI AZ ELŐZŐ NEGYEDÉVBEN JOGOSÍTVÁNYT SZERZETT TANULÓK ÖSSZKÖLTSÉGEINEK ÁTLAGÁT KATEGÓRIÁNKÉNT, AZ NKH ÁLTAL MEGHATÁROZOTT MÓDON:

“A KK-ba kizárólag a vezetői engedély vagy képesítés megszerzésére irányuló képzési szolgáltatáshoz kapcsolódó azon költségelemek összege kerül figyelembe vételre, amelyek a tanulót a tanulói vagy felnőttképzési szerződés alapján terhelik, vagy terhelhetik. Ide értve különösen az elméleti tanfolyam díját, a gyakorlati oktatás díját, a kezelési költséget, az egyszeri vizsgadíjakat (azaz a vezetői engedély vagy képesítés megszerzéséhez szükséges járművezetői vizsgák díjait egyszer), a képző szerv váltás esetén fizetendő díjat és minden egyéb egyénileg meghatározott költséget (a továbbiakban együtt: Költségtétel). Ide nem értendő és nem kell beleszámolni az orvosi alkalmassági vizsgálat díját, az elsősegély nyújtási ismeretek vizsga és képzés díját, pályaalkalmassági vizsgálat díját, vezetői engedély vagy képesítés kiállításának hatósági díját.”

ÁKO- Átlagos képzési óraszám

KK-2020.3.negyedév