Autósiskolából Átjelentkezés

Autósiskolából Átjelentkezés Autósiskolából Átjelentkezés, amire van lehetősége! Sokan nincsenek tisztában azzal a lehetőséggel, hogy a járművezető-hallgatóknak joguk van képző szervet váltani. Amennyiben elégedetlen vagy a mostani iskoládban a körülményekkel, az árakkal, az oktatás színvonalával, vagy az oktatóddal, van lehetőséged iskolát váltani! Számos esetben keresik meg iskolánkat olyan tanulók, akik más iskolákban csalódtak, vagy tisztességtelen hozzáállást tapasztaltak. Az átjelentkezett tanulót az iskolaváltás miatt semmilyen hátrány nem éri, tehát nincs értelme ott maradni egy olyan oktatási környezetben, ahol nem érzed jól magad! Az autósiskola váltása négy leggyakoribb oka:

•  Akciós tanfolyam “beetetés”: a hallgatókat rendkívül alacsony árral “becsábítják”; az iskolába, majd a szerződés megkötése után, a tanfolyam elvégzése közben merülnek fel korábban nem említett, plusz költségek
  •  Színvonalon aluli elméleti képzés: az elméleti vizsgán sorozatban buknak meg a hallgatók
  •  Színvonalon aluli gyakorlati képzés: vezetési idő lerövidítése (50 perc helyett gyakran 10-15 perces vezetések), a kifizetett óra alatt az oktató magándolgait intézik (bevásárlás, posta, stb.), az oktató türelmetlen, agresszív magatartású, az oktató dohányzik (!) a gyakorlati óra alatt, az oktató “zsebre” próbál dolgozni
  • Inkorrekt elszámolás: a képző szerv az átvett pénzösszegekről nem bocsát ki számlát, vagy túlszámláz. Oktatók “zsebre dolgoznak, így a reklamáció esélye gyakorlatilag kizárt

Sajnos a felsoroltak nem kirívó példák, hanem igen gyakoriak. Az ilyen képző szerveknél egy „B” kategóriás jogosítvány megszerzése akár a több százezer Forintot is meghaladhatja!

Letölthető igazolás tanuló áthelyezéshez (formanyomtatvány, PDF)

Elfogad
Nem